DIDYSIS BASEINAS

Milžiniškas, pramogų ir gerų emocijų kupinas baseinas, kuriame kiekvienas ras ką malonaus nuveikti. Baseiną supa panoraminiai langai, atveriantys įkvepiančius vaizdus į Nemuno pakrantę. Šalia baseino įrengta kalva, kurios oloje šniokščia didžiulis vandens krioklys ir stipriam pečių bei nugaros masažui kviečiančios kaskados. Kalvos viršūnėje tyvuliuoja sūkurinės vonios, dovanojančios puikius potyrius ir nuostabų vaizdą į visą vandens parko erdvę, o tikrų atostogų jausmą sustiprina didžiulės palmės.

Baseine įrengtos įvairaus stiprumo ir dažnumo srovės, kurios leis pamasažuoti problemines kūno vietas, atpalaiduoti įsitempusius raumenis, suaktyvinti kraujotaką, sumažinti celiulitą, padailinti kūno linijas ir atjauninti organizmą. Aukščio ir ištvermės iššūkių gerbėjai savo jėgas galės išbandyti kopimo uoloje ir žiedų take, kur, pritrūkus jėgų, laukia smagus pliūkštelėjimas į vandenį.

JŪROS BANGŲ BASEINAS

Svajojate apie atostogas prie jūros? Šiek tiek šiltos, banguojančios jūros rasite čia - jūros bangų baseine. Net trijų skirtingų aukščių ir dažnumo, bangos sukelia jausmą, lyg būtumėte tikroje jūroje, tik čia daug šilčiau ir smagiau. Ekstremaliau nusiteikę bangose blaškosi patys, o ramesnių malonumų mėgėjai gali sūpuotis įlipę į specialias padangas. Baseino gylis 1,5 m, bangų aukštis 1,5 m, bangavimas trunka 15 min. Banguojantį baseiną rekomenduojame tik gerai mokantiems plaukti lankytojams.

SRAUNIOJI UPĖ

Mėgstate tekantį vandenį? Pajuskite upės galią ir išbandykite savo jėgas sraunioje upės tėkmėje. Stipriausieji gali stoti į kovą su srauniu vandeniu ir plaukti prieš srovę, o lengvų pasiplaukiojimų mėgėjai leistis nešami 1,2 m/s greičio srovės. Upės gylis 1,4 m, ilgis 75 m. Sraunios upės malonumus rekomenduojame tik gerai mokantiems plaukti lankytojams.

SŪKURINĖS VONIOS

Begalinis atsipalaidavimas ir lengvumo pojūtis užplūs kiekvieną, panirusį į šiltą, švelnių oro burbuliukų ir maloniai masažuojančių srovių sūkurinę vonią. O jų čia rasite ne vieną. Paleiskite dienos rūpesčius, pasiduokite raminančiai šilto vandens galiai, atsipalaiduokite ir mėgaukitės laimės akimirka. Sūkurinės vonios labai teigiamai veikia žmogaus organizmą - per 10-15 minučių atpalaiduoja įsitempusius raumenis, suaktyvina kraujotaką, ramina nervų sistemą. Išbandykite sūkurinę vonią, jei turite miego sutrikimų, jaučiate sąnarių, nugaros skausmus, išgyvenate įtampą ar stresą.

DOVANŲ KUPONAS

Išsirinkite kuponą, kurį galėsite panaudoti bet kuriame AQUA padalinyje per 12 mėn.

Dovanų kuponas
vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla