MAGIŠKA BALIO SALOS RAMYBĖ IR AUTENTIŠKA APLINKA

Ypatinga FLORES viešbučio atmosfera užburia maloniam ir atpalaiduojančiam poilsiui. Nepaprastas interjeras, kurio kiekviena detalė atplukdyta tiesiai iš Balio salos, sukurta rankomis ir pasakojanti savo istoriją. Svečiams tereikia atsipalaiduoti, mėgautis supančia aplinka ir magiška Rytų ramybe.

Viešbutis įsikūręs pačiame Druskininkų miesto centre. Patogiam poilsiui modernus viešbučio pastatas sujungtas su Druskininkų vandens parku ir Druskininkų gydykla, todėl einant pramogauti ar atgauti jėgas procedūrose, Jums nereikės rūpintis lauko apranga bei avalyne.

Kas dar yra viešbutyje

SPA Flores

Išskirtinis dėmesys, atpalaiduojančios procedūros, rytietiški masažai ir ypatingi grožio ritualai, atliekami ant masažinių vandens stalų, autentiškų gultų ar marmuro akmens voniose išpuoselės Jūsų kūną ir atgaivins sielą.

SPA Flores
Atpalaiduojantis masažas
ŽIEMOS SODAS

ŽIEMOS SODAS

Raminantis vandens čiurlenimas, gamtos galia alsuojanti tropinių augalų siena, įspūdinga jūros gyventojų mozaika „In Vivo" ir daugybė kitų autentiškų detalių FLORES viešbučio žiemos sode  sukuria magišką Indonezijos šventyklų atmosferą.

Svečių ramybę ir poilsį ištikimai saugo ornamentais išraižytos smiltainio skulptūros, jūros nuskalautų akmenėlių sienos ir arbatos puodeliui kviečiantys prisėsti, išraiškingi pinti krėslai.

Tropikai bet kuriuo metų laiku
Laukiame jūsų
PASLAUGOS TEIKĖJAS

UAB “Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras AQUA” 

Tel. +370 313 52341
Faks. +370 313 52336
El. p. admin@aquapark.lt                          Vilniaus al. 13-1, LT-66119 Druskininkai
Įmonės kodas: 300076944
PVM mokėtojo kodas: LT100001786717
Įmonės registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras.         Jeigu turite nusiskundimų, prašome rašyti mums admin@aquapark.lt, mes Jums atsakysime išsiaiškinę visas skundo aplinkybes per 14 dienų. Nepavykus ginčo su mumis išspręsti taikiai, prašymą /skundą dėl mūsų interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el.p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, interneto svetainė www.vvtat.lt) arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/. 

VAKARIENĖ

Viešbutyje galima užsisakyti vakarienę.

Vakarienės kaina 1 asm.: 22 € (18+ m.), 14 € (3-17 m.), 0 € (0-2 m.).

Jeigu susirenka į vakarienę 20 ir daugiau asmenų, ji patiekiama švediško stalo principu. Jeigu susirenka iki 20 asmenų, ji patiekiama porcijomis.

ATVYKSTANTIEMS TRAUKINIU AR AUTOBUSU

Traukiniu pasiekus vieną iš didžiųjų miestų (Vilnių arba Kauną), toliau kelionę į Druskininkus reikia tęsti tarpmiestiniu autobusu arba išsinuomavus automobilį. Iš Druskininkų miesto autobusų stoties pas mus rekomenduojame eiti pėsčiomis (~10-15 min.), vykti miesto autobusu arba taksi.

ATVYKSTANTIEMS LĖKTUVU

Artimiausi oro uostai yra Vilniuje (už 133 km) ir Kaune (už 144 km). Toliau kelionę į Druskininkus reikia tęsti tarpmiestiniu autobusu arba išsinuomavus automobilį. Iš Druskininkų miesto autobusų stoties pas mus rekomenduojame eiti pėsčiomis (~10-15 min.), vykti miesto autobusu arba taksi.

ATVYKSTANTIEMS AUTOMOBILIU

Atvykstantys automobiliu mus rasite miesto centre adresu Vilniaus al. 13-1, Druskininkai. Įvažiavimas į požeminę automobilių stovėjimo aikštelę iš Maironio gatvės. Viešbučių AQUA ir FLORES svečiams automobilių stovėjimas nemokamas. Viešbučio FLORES apartamentų svečiams automobilį galima pasistatyti kitoje aikštelėje prie viešbučio pastato, dėl patekimo į ją Jus informuos registratūra. Apartamentų centro svečiams automobilį galima parkuoti šalia apartamentų pastato, detalesnę informaciją Jums suteiks registratūra.

Aikštelių žemėlapis

GPS koordinatės: 54.023052, 23.973738

TAKSI, AUTO NUOMA

Lietuvoje taksi ir automobilių nuomos paslaugas teikia daugybė įmonių, informacijos apie jas rasite internete. Jeigu turite konkretų prašymą, galite kreiptis į mūsų viešbučio registratūrą tel. +370 697 08001.

MOKĖJIMO BŪDAI

Banko kortelėmis (Visa, Master Card) ir grynaisiais pinigais, tik eurais (EUR).

ATVYKIMO IR IŠVYKIMO LAIKAS

Atvykimas į viešbutį nuo 14.00 val., išvykimas iki 12.00 val.

Jeigu renkatės pasiūlymus su įskaičiuotomis vandens parko pramogomis, juo galite naudotis gyvenimo pas mus metu jo darbo laiku. Darbo dienomis nuo 10 iki 12 val. vandens pramogų erdvėje galite plaukioti, pajusti masažines sroves arba palįsti po kaskadomis didžiajame baseine, plaukti pasroviui sraunioje upėje, pasikaitinti pirtyse Karakum ir Oazė“. Veikiant visam parkui, galite naudotis visomis jo paslaugomis.

SVEČIAMS SU VAIKAIS IR KŪDIKIAIS

Svečiai atvykstantys su vaikais ir kūdikiais į viešbučius, rezervuodami kambarį turi nurodyti ar jiems bus reikalinga pristatoma papildoma lova ar kūdikių lovelė. Viešbučio registratūroje yra galimybė išnuomoti chalatą vaikui viešnagės laikotarpiui.

Iš požeminės aikštelės pakilti į viršų yra laiptai. Jeigu turite vaikišką vežimėlį galima pakilti keltuvu (keltuvas yra jautrus oro sąlygoms, jis gali ir neveikti). Jeigu keltuvas neveikia, rekomenduojame:
- tėvams su vežimėliais palikti vežimėlius automobilyje, nes į patį vandens parką (ten, kur šlapia) su vežimėliu važiuoti negalima, jis paliekamas prie kasų;
- vaikučius galite atsinešti nešyklėse arba ant rankų:
- jeigu vežimėlis Jums būtinas, su juo galima išvažiuoti iš požeminės, pasukti link lynų keltuvo ir tuomet jau Vilniaus alėja atvažiuoti per pagrindinį mūsų įėjimą.

RIBOTOS JUDĖSENOS SVEČIAMS

UAB “Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras AQUA” yra pritaikytas judėjimo negalią turintiems asmenims. 

Specialūs viešbučių kambariai yra pasiekiami arba tiesiai iš vandens parko holo 1 aukšte, arba į juos pakylama liftu. Kambariuose esantys vonios kambariai yra pritaikyti judėjimo negalią turintiems asmenims: platesnės durys, žemiau esančios kriauklės ir turėklai prie tualetų/dušų.

Iš požeminės aikštelės patekti pas mus galima keltuvu (keltuvas yra jautrus oro sąlygoms, jis gali ir neveikti). Jeigu keltuvas neveikia, rekomenduojame skambinti tel. +370 614 56645, +370 620 51503 ir su mūsų darbuotojų pagalba būsite palydėti per tarnybines duris į pastatą tiesiai iš požeminės aikštelės.

Neįgaliajam vežimėlyje patekti į pastatą ir pasistatyti automobilį galima:
- prieš lynų keltuvą, Maironio gatvėje yra įrengta automobilių stovėjimo aikštelė neįgaliesiems. Joje galite pasistatyti automobilį ir Vilniaus alėja atvažiuoti pas mus;
- jeigu norite atvažiuoti arčiau, galima privažiuoti iki pat mūsų įėjimo su automobiliu su įjungta avarine signalizacija, išleisti neįgalų keleivį, bet būtina išvažiuoti - stovėti prie pagrindinio įėjimo griežtai draudžiama;
- dar viena galimybė - iš T. Kosciuškos gatvės (šalia "Reginos" viešbučio, iš dešinės pusės) įvažiuoti į automobilių stovėjimo aikštelę ir joje pasistatyti automobilį. Iš aikštelės asfaltu pateksite į Vilniaus alėją ir ja į mūsų pastatą.

GYVŪNAI

Atsiprašome, bet gyvūnų nepriimame. 

Rezervacija

Peržiūrėkite kambarius ir kainas, pasinaudokite specialiais pasiūlymais

Rezervacija
vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla