Boulingas
Boulingo salė

Jei vandenyje atsibuvote iki soties, išbandykite savo taiklumą 4 takelių boulinge. Smagus žaidimas įtrauks ir vaikus, ir suaugusius, o gera nuotaika, azartas, pergalės troškimas ir smagūs mostai ridenant kamuolius lauks Jūsų boulingo klube nuo 16 val. iki vidurnakčio trečiadieniais-sekmadieniais.

Informacija
Darbo laikas
  • III - VII 16.00 - 24.00
Susisiekite telefonu

Tel. +370 697 08007

BOULINGO KAINOS
Boulingas Kaina (I - VII)
Kaina 1 val. 11 €
Kaina 30 min. 6 €
Stalo teniso kainos
Stalo teniso reikmenys Kaina
Stalas 5 €
Raketė 2 €
Biliardo/Pulo kainos
Žaidimas Laikas Kainas
Biliardas 1 min. 0,15 €
Pulas 1 min. 0,10 €
Laukiame jūsų
MOKĖJIMO BŪDAI

Banko kortelėmis (Visa, Master Card) ir grynaisiais pinigais, tik eurais (EUR).

ATVYKSTANTIEMS TRAUKINIU AR AUTOBUSU

Traukiniu pasiekus vieną iš didžiųjų miestų (Vilnių arba Kauną), toliau kelionę į Druskininkus reikia tęsti tarpmiestiniu autobusu arba išsinuomavus automobilį. Iš Druskininkų miesto autobusų stoties pas mus rekomenduojame eiti pėsčiomis (~10-15 min.), vykti miesto autobusu arba taksi.

ATVYKSTANTIEMS LĖKTUVU

Artimiausi oro uostai yra Vilniuje (už 133 km) ir Kaune (už 144 km). Toliau kelionę į Druskininkus reikia tęsti tarpmiestiniu autobusu arba išsinuomavus automobilį. Iš Druskininkų miesto autobusų stoties pas mus rekomenduojame eiti pėsčiomis (~10-15 min.), vykti miesto autobusu arba taksi.

vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla

Į centrą AQUA vyresnius nei 16 metų galime įleisti tik su galimybių pasu ar kitu jo kriterijus atitinkančiu dokumentu! Vaikams (0-15 m.) jo pateikti nereikia. Detalesnė  informacija