Boulingas
Boulingo salė

Jei vandenyje atsibuvote iki soties, išbandykite savo taiklumą 4 takelių boulinge. Smagus žaidimas įtrauks ir vaikus, ir suaugusius, o gera nuotaika, azartas, pergalės troškimas ir smagūs mostai ridenant kamuolius lauks Jūsų boulingo klube nuo 16 val. iki vidurnakčio.

Informacija
Darbo laikas
  • I - VII 16.00 - 24.00
Susisiekite telefonu

Tel. +370 697 08007

BOULINGO KAINOS
Boulingas Kaina (I - VII)
Kaina 1 val. 14 €
Kaina 30 min. 8 €
Stalo teniso kainos
Stalo teniso reikmenys Kaina
Stalas 6 €
Raketės 3 €
Biliardo/Pulo kainos
Žaidimas Laikas Kainas
Biliardas 60 min. 9 €
Pulas 60 min. 9 €
Laukiame jūsų
MOKĖJIMO BŪDAI

Banko kortelėmis (Visa, Master Card) ir grynaisiais pinigais, tik eurais (EUR).

ATVYKSTANTIEMS TRAUKINIU AR AUTOBUSU

Traukiniu pasiekus vieną iš didžiųjų miestų (Vilnių arba Kauną), toliau kelionę į Druskininkus reikia tęsti tarpmiestiniu autobusu arba išsinuomavus automobilį. Iš Druskininkų miesto autobusų stoties pas mus rekomenduojame eiti pėsčiomis (~10-15 min.), vykti miesto autobusu arba taksi.

ATVYKSTANTIEMS LĖKTUVU

Artimiausi oro uostai yra Vilniuje (už 133 km) ir Kaune (už 144 km). Toliau kelionę į Druskininkus reikia tęsti tarpmiestiniu autobusu arba išsinuomavus automobilį. Iš Druskininkų miesto autobusų stoties pas mus rekomenduojame eiti pėsčiomis (~10-15 min.), vykti miesto autobusu arba taksi.

vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla

Vandens parko vandens pramogų erdvė (C) bus laikinai uždaroma techninei profilaktikai. 2022 m. gegužės 16 – 25 d. dirbs tik pirčių erdvė (B).
Šiuo laikotarpiu iki 18.00 val. pirčių erdvės paslaugomis leidžiama naudotis ir vaikams iki 18 m. Po 18.00 val. pirčių erdvėje gali likti tik asmenys nuo 18 m. Bilietai parduodami vandens pramogų erdvės (C) kainomis.