VANDENS PARKO kasų informacija

Klientų aptarnavimo skyriaus vadovė

Raštinė

Naudinga informacija
Atvykstantiems automobiliu

Atvykstantys automobiliu mus rasite miesto centre adresu Vilniaus al. 13-1, Druskininkai. Įvažiavimas į požeminę automobilių stovėjimo aikštelę iš Maironio gatvės. Prieš tiltą, kitoje Maironio gatvės pusėje, yra dar viena automobilių stovėjimo aikštelė. Abi aikštelės yra mokamos (viešbučių AQUA ir FLORES svečiams nemokamos). Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė yra už tilto, kitoje Nemuno pusėje.

GPS koordinatės: 54.023052, 23.973738

ATVYKSTANTIEMS TRAUKINIU AR AUTOBUSU

Traukiniu pasiekus vieną iš didžiųjų miestų (Vilnių arba Kauną), toliau kelionę į Druskininkus reikia tęsti tarpmiestiniu autobusu arba išsinuomavus automobilį. Iš Druskininkų miesto autobusų stoties pas mus rekomenduojame eiti pėsčiomis (~10-15 min.), vykti miesto autobusu arba taksi.

ATVYKSTANTIEMS LĖKTUVU

Artimiausi oro uostai yra Vilniuje (už 133 km) ir Kaune (už 144 km). Toliau kelionę į Druskininkus reikia tęsti tarpmiestiniu autobusu arba išsinuomavus automobilį. Iš Druskininkų miesto autobusų stoties pas mus rekomenduojame eiti pėsčiomis (~10-15 min.), vykti miesto autobusu arba taksi.

TAKSI, AUTO NUOMA

Lietuvoje taksi ir automobilių nuomos paslaugas teikia daugybė įmonių, informacijos apie jas rasite internete.

SVEČIAMS SU VAIKAIS IR KŪDIKIAIS

Vandens parko lankytojai, atvykę su kūdikių vežimėliais, juos privalo palikti prie vandens parko kasų. Į vandens pramogų erdvę galima įsinešti tiek savo gultuką kūdikiui, tiek išsinuomoti jį nuomos punkte. Vandens pramogų erdvės II aukšte yra poilsio kambarys, kur kūdikį galite pamaitinti. Vaikams iki 3 metų privalu dėvėti specialias sauskelnes, pritaikytas maudynėms vandenyje – jas įsigyti galite nuomos punkte. Vandens parke draudžiama palikti vaikus iki 14 m. vienus be priežiūros. Vaikų erdvėje yra teikiamos mokamos vaikų priežiūros paslaugos 5-13 m. vaikams.

RIBOTOS JUDĖSENOS SVEČIAMS

UAB “Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras AQUA” yra pritaikytas judėjimo negalią turintiems asmenims. Iš požeminės automobilių stovėjimo aikštelės galima pakilti spec. liftu su neįgaliojo vežimėliu.

Iš vandens parko holo vandens parko lankytojas liftu (esančiu prie vandens parko kasų) leidžiasi į persirengimo kabinų ir daiktų saugojimo spintelių erdvę. Persirengęs lankytojas,  pro dušus keliauja į vandens parko erdvę, kurioje specialios kėdės pagalba yra nuleidžiamas į didįjį baseiną. Jeigu pilnametystės sulaukęs neįgalusis pageidauja pasinaudoti pirtimis, esančiomis pirčių erdvėje, tuomet jis grįžta į liftą prie vandens parko kasų ir, lydimas pirtininkų, patenka į pirčių erdvę.

VANDENS PARKO kasų informacija

Tel. +370 313 52338
Faks. +370 313 52336
El. p. info@aquapark.lt
Dėl paliktų / pamestų daiktų vandens parke kreiptis tel. +370 313 52338

Adresas:

UAB “Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras AQUA”
Vilniaus al. 13, LT-66119 Druskininkai

DOVANŲ KUPONAS

Išsirinkite kuponą, kurį galėsite panaudoti bet kuriame AQUA padalinyje per 12 mėn.

Dovanų kuponas
vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla

Nuo 2024 m. balandžio 8 d. iki birželio 30 d. Snow Arenoje vyks techninė profilaktika. Pasimatykime ant sniego liepos mėnesį!