Bermudai
Ilgis
212 m
Sudėtingumas
II Lygis
Tinka vaikams
12+ m.

Pats ilgiausias kalnelis nustebins ne tik atstumu, bet ir pojūčius sustiprinančiais garso bei šviesos efektais. Įkvėpkite ir pirmyn į ekstremalų, žaibų, griaustinių ir kitų netikėtumų kupiną nuotykį. O jei vienam nedrąsu, čiupkite dvivietę nusileidimo padangą ir pasikvieskit draugą į kompaniją - juk kartu daug smagiau! Čiuožiama su vienvietėmis ar dvivietėmis nusileidimo padangomis.

Ekstremalus
Ilgis
140 m
Sudėtingumas
II Lygis
Tinka vaikams
13+ m.

Kalnelio pavadinimas viską apie jį pasako - tai ypatingų įspūdžių trasa patiems drąsiausiems. Didelis greitis, stiprios emocijos ir drauge su jumis skriejantys vandens purslai išvaikys visas mintis ir pripildys Jus naujų pojūčių.

Adrenalinas
Ilgis
80 m
Sudėtingumas
II Lygis
Tinka vaikams
13+ m.

Svaiginantis greitis pavers šį čiuožimą ypatingu, adrenalino kupinu nuotykiu. Lauke esanti didžioji kalnelio dalis ir pasikeitusi temperatūra sustiprins įspūdžius, o smagus pliūkštelėjimas į vandenį išsklaidys visus rūpesčius. Čiuožiama be nusileidimo padangų.

Azartas
Ilgis
107 m
Sudėtingumas
II lygis
Tinka vaikams
10+ m.

Vingiuotas kalnelis skirtas aštrių pojūčių mėgėjams. Staigūs ir netikėti posūkiai, pašėlęs greitis ir čiuožimas vandeniu be padangų - azartiškas nuotykis geriausiems Jūsų įspūdžiams.

Srautas
Ilgis
80 m
Sudėtingumas
I lygis
Tinka vaikams
8+ m.

Šokite lyg į sraunią kalnų upę ir pirmyn! 80 metrų ilgio, atvira kalnelio trasa puikiai tiks nedrąsiems ar pradedantiems čiuožimo nuotykius. Atraskite greitį, vandenį ir svaigų adrenalino pliūpsnį. Čiuožiama su vienvietėmis ar dvivietėmis nusileidimo padangomis.

Vaikų nusileidimo kalneliai
Ilgis
4 m
Sudėtingumas
0 lygis
Tinka vaikams
3 - 13 m.

Pirmasis gyvenime nusileidimas vingiuotu kalneliu patiems mažiausiems mūsų lankytojams neužtruks, nes jo ilgis tik 4 metrai. Argi ne smagu skrieti į glėbį jo pabaigoje laukiantiems tėveliams? Ūgtelėjusiems vaikučiams nuo 3 iki 14 metų čiuožti galima penkis kart ilgesniu uolų kalneliu, kuris prasideda antrame aukšte, o baigiasi šalia po vandeniu paslėptos lobių skrynios. Leidžiamės į nuotykį?

Nusileidimo kalnelių taisyklės

BERMUDAI

EKSTREMALUS

ADRENALINAS

AZARTAS

SRAUTAS

DOVANŲ KUPONAS

Išsirinkite kuponą, kurį galėsite panaudoti bet kuriame AQUA padalinyje per 12 mėn.

Dovanų kuponas
vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla

Nuo 2024 m. balandžio 8 d. iki birželio 30 d. Snow Arenoje vyks techninė profilaktika. Pasimatykime ant sniego liepos mėnesį!