Prabanga tviskantys AQUA apartamentai laukia išskirtinių pramogų ir karališko poilsio mėgėjų. Įspūdingi, erdvūs liukso kambariai, išsiskiriantys puošnia, bet jaukia aplinka ir netikėtais interjero sprendimais suteiks Jūsų viešnagei ypatingų akcentų.

AQUA apartamentų centre svečiams siūlomi trys liuksai ir trys apartamentai, kurių kiekvienas išsiskiria savo stiliumi ir karališkais prabangiais privalumais.

LAUKIAME JŪSŲ
ATVYKSTANTIEMS TRAUKINIU AR AUTOBUSU

Traukiniu pasiekus vieną iš didžiųjų miestų (Vilnių arba Kauną), toliau kelionę į Druskininkus reikia tęsti tarpmiestiniu autobusu arba išsinuomavus automobilį. Iš Druskininkų miesto autobusų stoties pas mus rekomenduojame eiti pėsčiomis (~10-15 min.), vykti miesto autobusu arba taksi.

ATVYKSTANTIEMS LĖKTUVU

Artimiausi oro uostai yra Vilniuje (už 133 km) ir Kaune (už 144 km). Toliau kelionę į Druskininkus reikia tęsti tarpmiestiniu autobusu arba išsinuomavus automobilį. Iš Druskininkų miesto autobusų stoties pas mus rekomenduojame eiti pėsčiomis (~10-15 min.), vykti miesto autobusu arba taksi.

ATVYKSTANTIEMS AUTOMOBILIU

Atvykstantys automobiliu mus rasite miesto centre adresu Vilniaus al. 13-1, Druskininkai. Įvažiavimas į požeminę automobilių stovėjimo aikštelę iš Maironio gatvės. Viešbučių AQUA ir FLORES svečiams automobilių stovėjimas nemokamas. Viešbučio FLORES apartamentų svečiams automobilį galima pasistatyti kitoje aikštelėje prie viešbučio pastato, dėl patekimo į ją Jus informuos registratūra. Apartamentų centro svečiams automobilį galima parkuoti šalia apartamentų pastato, detalesnę informaciją Jums suteiks registratūra.

GPS koordinatės: 54.023052, 23.973738

TAKSI, AUTO NUOMA

Lietuvoje taksi ir automobilių nuomos paslaugas teikia daugybė įmonių, informacijos apie jas rasite internete. Jeigu turite konkretų prašymą, galite kreiptis į mūsų viešbučio registratūrą tel. +370 697 08001.

MOKĖJIMO BŪDAI

Banko kortelėmis (Visa, Master Card) ir grynaisiais pinigais, tik eurais (EUR).

ATVYKIMO IR IŠVYKIMO LAIKAS

Atvykimas į viešbutį nuo 14.00 val., išvykimas iki 12.00 val.

Jeigu renkatės pasiūlymus su įskaičiuotomis vandens parko pramogomis, juo galite naudotis gyvenimo pas mus metu jo darbo laiku. Darbo dienomis nuo 10 iki 12 val. vandens pramogų erdvėje galite plaukioti, pajusti masažines sroves arba palįsti po kaskadomis didžiajame baseine, plaukti pasroviui sraunioje upėje, pasikaitinti pirtyse Karakum ir Oazė“. Veikiant visam parkui, galite naudotis visomis jo paslaugomis.

Rezervacija

Peržiūrėkite kambarius ir kainas, pasinaudokite specialiais pasiūlymais

Rezervacija
vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla

Karantino metu nedirbame! Dovanų kuponus mūsų paslaugoms galite įsigyti booking.akvapark.lt