Icon

Nusileidimo kalneliai

Beveik dangų siekiantis bokštas su vingiuotais, atvirais ir uždarais nusileidimo kalneliais sužavės ekstremalių nuotykių gerbėjus. Viens, du, trys ir... čiuožiam! Greitis, adrenalinas, šiek tiek malonios baimės ir labai daug vandens pursluose skambančio juoko. Nuo rugsėjo mėnesio nusileidimo kalneliai veiks po tris vienu metu ir keisis kas pusvalandį.

Plačiau

Pirčių erdvė

Kaitinantys malonumai ir visapusiškas poilsis laukia tik suaugusiems skirtoje 19 pirčių erdvėje su ypatingomis pirčių programomis, svetingu, baseine įsikūrusiu baru, šildomais gultais ir lauke burbuliuojančiomis šiltomis voniomis. Darbo dienomis kai kurios pirtys yra uždarytos.

Plačiau

Pirčių programos

Šilumą ir įvairias medžiagas kūnas geriausiai įsisavina nevaržomas maudymosi kostiumų, todėl kviečiame atsipalaiduoti ir nuogiems mėgautis pirties programomis.

Plačiau

Baseinai

Atsigaivinkite ir pasisemkite naujų jėgų šiltuose, jūros bangomis ar upės srove vilnijančiuose baseinuose, vandens kriokliuose ir kaskadose, povandeniniuose masažuose ir sūkurinėse voniose.

Plačiau

Vaikų erdvė

Jaunieji lankytojai bus sužavėti specialiai jiems sukurta erdve, kur smagių nuotykių ir atrakcijų patirs kiekvienas - nuo mažiausio tyrinėtojo iki vyresnio nuotykių ieškotojo.

Plačiau

Pažintinis nardymas su įranga

Profesionalūs nardymo instruktoriai pasirūpins, kad pirmoji Jūsų pažintis su nardymu, nardymo įranga ir povandeniniu pasauliu būtų kupina malonių atradimų, kokybiškų žinių, pasitikėjimo savimi ir įveiktų baimių.

Plačiau

Kitos paslaugos

Palaiminga ramybė poilsio zonoje, treniruokliai po vandeniu, vandens kaskados ir kriokliai, šeimai pritaikytos pirtys ir kitos malonios pramogos, sukurtos didžiausiam Jūsų malonumui, atsipalaidavimui ir gerai savijautai.

Plačiau
DOVANŲ KUPONAS

Išsirinkite kuponą, kurį galėsite panaudoti bet kuriame AQUA padalinyje per 12 mėn.

Dovanų kuponas
vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla

Nuo 2024 m. balandžio 8 d. iki birželio 30 d. Snow Arenoje vyks techninė profilaktika. Pasimatykime ant sniego liepos mėnesį!