Magiška Tolimųjų Rytų ramybe alsuojančiame SPA FLORES atgaivinsite kūną ir praskaidrinsite mintis. Ypatinga, maksimaliam svečių patogumui ir komfortui sukurta aplinka, patyrę, savo darbą išmanantys specialistai ir efektyvios, kiekvieno lūkesčius išpildysiančios procedūros grąžins harmoniją, gerą savijautą ir įkvėpimą.

Išskirtinis dėmesys, tradiciniai bei rytietiški masažai ir grožio ritualai, atliekami ant masažinių vandens stalų, autentiškų gultų ar marmuro akmens voniose išpuoselės Jūsų kūną ir atgaivins sielą.

Ritualai dviems
Laukiame jūsų
SPA FLORES kontaktai

Viešbučio FLORES pirmas aukštas
Vilniaus al. 13, Druskininkai
Tel. +370 697 08008
El. p. spa@aquapark.lt

MOKĖJIMO BŪDAI

Banko kortelėmis (Visa, Master Card) ir grynaisiais pinigais, tik eurais (EUR).

Dovanų kuponAS

Išsirinkite kuponą, kurį galėsite panaudoti per 12 mėn.

Dovanų kuponas
vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla

Vandens parko vandens pramogų erdvė (C) bus laikinai uždaroma techninei profilaktikai. 2022 m. gegužės 16 – 25 d. dirbs tik pirčių erdvė (B).
Šiuo laikotarpiu iki 18.00 val. pirčių erdvės paslaugomis leidžiama naudotis ir vaikams iki 18 m. Po 18.00 val. pirčių erdvėje gali likti tik asmenys nuo 18 m. Bilietai parduodami vandens pramogų erdvės (C) kainomis.