Icon

Kaip ir kada atvykti

Laukiame Jūsų Druskininkų vandens parke nurodytomis darbo valandomis. Vandens parko darbo laikas koreguojamas atsižvelgiant į lankytojų srautus, todėl prieš atvykstant rekomenduojame pasitikslinti, kaip vandens parkas dirbs Jūsų atvykimo dieną.

Plačiau

Vandens parko žemėlapis

Plačiau

Kur pavalgyti

Po smagių pramogų būtina pasilepinti gaiviais gėrimais ir pasistiprinti gardžiais patiekalais. Jūsų patogumui vandens parke rasite net keletą kavinių ir barų, kur valgyti galima išlipus tiesiai iš vandens, su maudymosi kostiumėliais ar chalatais, o po skanių užkandžių bei gėrimų vėl pasinerti į pramogas.

Plačiau

Paslaugos

Norėdami apsaugoti lankytojus nuo mažų rūpesčių, kviečiame pasinaudoti nuomos punkto paslaugomis. Čia galite įsigyti visus reikalingus maudymosi reikmenis, išsinuomoti rankšluosčius, chalatus ir kitus reikalingus daiktus. Nuomodamiesi rankšluosčius, chalatus ir kitus daiktus, palengvinsite savo dieną nesirūpindami jų nešimu, skalbimu ir džiovinimu.

Plačiau

Taisyklės

Susipažinkite su vandens parko taisyklėmis, nes tai būtina Jūsų saugiam poilsiui!

Plačiau
DOVANŲ KUPONAS

Išsirinkite kuponą, kurį galėsite panaudoti bet kuriame AQUA padalinyje per 12 mėn.

Dovanų kuponas
vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla

Nuo 2024 m. balandžio 8 d. iki birželio 30 d. Snow Arenoje vyks techninė profilaktika. Pasimatykime ant sniego liepos mėnesį!