EAST ISLAND SPA
EAST ISLAND SPA

EAST ISLAND SPA centre kaskart pasijusite lyg tikroje rytietiškų pojūčių oazėje - nuo pirmos iki paskutinės akimirkos jausitės patogiai, jaukiai, gausite aukščiausios kokybės ir autentiškas paslaugas.

EAST ISLAND SPA - Tikra rytietiškų pojūčių oazė.

Tikra - viskas, ką rasite pas mus yra autentiška ir tikra: iš atstovaujamų šalių atvykę profesionalūs masažo meistrai, autentiškas interjeras, specialiai sukurta autorinė muzika, tik aukščiausios kokybės natūralūs produktai ir daug kitų detalių.

Rytietiškų - nuo seno mus, europiečius, žavi ir traukia Rytai su savo egzotika, kultūra, papročiais ir mokymais, kurie kardinaliai skiriasi nuo mūsų. Todėl mes pasirūpinome, kad Rytai atkeliautų pas mus ir suteiktų darnos mūsų skubančioje kasdienybėje.

Pojūčių - tinkamai gyvenimo kokybei yra svarbus tiek poilsis, tiek rūpestis savo kūnu, labai svarbu palepinti save ir tinkamai pailsėti po įtempto darbo grafiko.

Oazė - tai savotiška rytietiško SPA ambasada mūsų šiaurietiškame krašte ir mums rūpi, kad kiekvienas Jūsų asmeniškai patirtumėte Rytų harmoniją.

EAST ISLANDA SPA paslaugos:

Kambodžos meistrų masažai

Balio meistrų masažai

Indijos meistrų masažai

Tailando meistrų masažai

Tradiciniai masažai

SPA rinkiniai vienam ir dviem

SPA kūno procedūros

Kosmetologinės veido procedūros

EAST ISLAND SPA darbo laikas

I-VII 10:00 - 21:00

Į EAST ISLAND SPA pateksite tiesiai iš vandens parko pirčių erdvės (SVARBU! Kol mėgausitės SPA malonumais, vandens parko laikas nebus skaičiuojamas). Į EAST ISLAND SPA centrą galite patekti ir pakilę į II-ąjį holo aukštą (neužeinant į vandens parko patalpas).

Rezervacija

+370 670 00444 arba https://eastisland.lt/rezervuoti-laika-apsilankymui-spa-centre/

Daugiau informacijos www.eastisland.lt

vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla

Nuo 2024 m. balandžio 8 d. iki birželio 30 d. Snow Arenoje vyks techninė profilaktika. Pasimatykime ant sniego liepos mėnesį!