EAST ISLAND SPA
EAST ISLAND SPA

Daugiausiai rytų kultūros šalių atstovaujantis SPA tinklas Lietuvoje. Rytų išmintimi bei filosofija paremta įmonės koncepcija jau daugiau nei 14 metų siekia nenutolti nuo to ir pasiūlyti savo klientams kuo platesnį ir išskirtinį ne tik tradicinių, bet ir rytietiškų paslaugų pasirinkimą.

East Island SPA – tai daugiausiai rytų kultūros šalių atstovaujantis SPA tinklas Lietuvoje. Rytų išmintimi bei filosofija paremta įmonės koncepcija jau daugiau nei 14 metų siekia nenutolti nuo to ir pasiūlyti savo klientams kuo platesnį ir išskirtinį ne tik tradicinių, bet ir rytietiškų paslaugų pasirinkimą.

Antrajame Druskininkų vandens parko aukšte įsikūrusiame net 500 kv. m. ploto East Island SPA centre masažus ir kūno procedūras atlieka ne tik vieni geriausių lietuvių specialistai, bet ir meistrai atvykę iš tolimųjų Rytų šalių, tokių kaip Tailandas, Indija, Kambodža, Bali, nes tik jie gali atskleisti tikrąsias Rytų atsipalaidavimo paslaptis. Kiekvienas apsilankęs East Island SPA centre pasijus tarsi atvykęs į salą, kuri visų pima užburs savo autentiška aplinka, muzika ir kvapais.

East Island SPA centre yra teikiamos šios paslaugos:

  • Tradiciniai masažai (segmentiniai masažai, anticeliulitiniai, sportiniai masažai)
  • Kambodžos, Tailando, Indijos, Bali tradiciniai masažai
  • SPA kūno procedūros (kūno šveitimai, įvyniojimai, kūno kaukės)
  • Hamamo procedūros, vonios, kubilai
  • SPA rinkiniai vienam ir dviems
  • Kosmetologinės veido procedūros
  • Soliariumas

East Island SPA centro darbo laikas

I-IV, VII 10:00 – 21:00

V-VI 10:00 – 22:00

Registracija

Mob. tel. 8 670 00444

El.p. druskininkai@eastisland.lt

Daugiau informacijos www.eastisland.lt

vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla