K. Dineikos sveikatingumo parko kaskadų ir pirties kompleksas

Nuostabaus parko apsuptyje įsikūręs kaskadų ir pirties kompleksas kviečia pasimėgauti gamta, pajusti upės galią ir pirties šilumą. Šniokščiančios Ratnyčėlės upės kaskados atgaivins net ir kaitriausią dieną, pirtis palepins kūną, o nuostabūs parko vaizdai ir šilta arbata – praskaidrins sielą.  Patogūs gultai vilioja saulės vonioms ar ramybės valandėlei, besiklausant kaskadų šniokštimo ir parko gyventojų čiulbėjimo. 

Karolio Dineikos sveikatingumo parko kaskadų ir pirties kompleksas dirba 2025 spalio mėnesį šeštadieniais-sekmadieniais 12.00 - 20.00 val. Visos dienos bilietas kainuoja 10 €, su Druskininkiečio kortele 8 €.

vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla

NAUJAS JAUKUS IR MODERNUS VIEŠBUTIS DRUSKININKUOSE - SNOW HOTEL šalia SNOW ARENOS (Nemuno kelias 2)! Net 4 pasiūlymai Jūsų pasirinkimui, rezervuokite dvivietį, trivietį ar keturvietį kambarį jau dabar su 25 proc. nuolaida, įvedę kodą SNOWHOTEL.