Po smagių pramogų būtina pasilepinti gaiviais gėrimais ir pasistiprinti gardžiais patiekalais. Jūsų patogumui vandens parke rasite net keletą kavinių ir barų, kur valgyti galima išlipus tiesiai iš vandens, su maudymosi kostiumėliais ar chalatais, o po skanių užkandžių bei gėrimų vėl pasinerti į pramogas.
„Pirčių” baras

Prie scenos prisišliejęs įspūdingas mėlynu stiklu apgaubtas „Pirčių” baras su pro stiklą blykčiojančiomis neoninėmis lemputėmis sukuria gaivų putojančio vandens įspūdį. Prisėdę ant mėlyno plastiko kėdučių galite mėgautis įvairiais gėrimais. Šį barą rasite Druskininkų vandens parko pirčių komplekse.

„VIP” baras prie pirčių

Patraukia jaukiu retro stiliaus interjeru. Maloni ir solidi medžio danga traukte traukia pratęsti poilsį pirtyje, atsigaivinti įvairiais gėrimais. Baro puošmena – medinė Pirties angelo skulptūra.

„Vandens” baras

Būdami baseine pasimėgaukite gėrimais, kur atsiritanti banga suputoja apgaubdama sėdinčiuosius prie baro jūros dvelksmu. Mėgaukitės gėrimais ir kokteiliais, jauskitės kaip tikri vandenyno banglentininkai.

„Bistro” kavinė

Nuotaikinga, šilta, jauki savitarnos kavinė su gėrimų baru. Čia rasite visus mėgstamiausius patiekalus. Įžengę į picerijos erdvę, jausitės tikroje vandens augalų karalijoje. Patogiai įsitaisyti galite prie staliukų, turinčių 130 sėdimų vietų. Staliukai atskirti vilnijančius vandens augalus imituojančiomis sienelėmis. Margi staliukų paviršiai ir oranžinės kėdutės sukuria linksmą pramogų nuotaiką.

DOVANŲ KUPONAS

Išsirinkite kuponą, kurį galėsite panaudoti bet kuriame AQUA padalinyje per 12 mėn.

Dovanų kuponas
vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla