Gydykla

Druskininkų gydykla – tai šiuolaikinių technologijų, šimtametės kurortologijos patirties ir tradicijų asmens sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugas. Joje įrengtos modernios gydomojo purvo vonios, mineralinio vandens vonios ir baseinai, pirtys, masažo, fizioterapijos, kineziterapijos, krioterapijos kabinetai, poilsio kambariai, žiemos sodai ir mineralinio vandens biuvetės.        

Gydytojai, įvertinę paciento sveikatos būklę, skiria gydomąsias, sveikatinimo procedūras, kurias atlieka kvalifikuoti specialistai. Druskininkų gydykloje naudojami mineraliniai vandenys priskiriami chloridinių natrinių kalcinių mineralinių vandenų grupei ir pagal mineralizaciją yra mažos, vidutinės, aukštos mineralizacijos ir sūrymai. Į vonias ir baseiną vanduo patenka tiesiai iš gręžinių, esančių Gydyklos parko teritorijoje, o gydomosios durpės kasamos iš karjero, esančio Mašnyčių kaime. Visos gydomosios procedūros atliekamos naudojant natūralų mineralinį vandenį ir gydomąjį purvą.

BENDROSIOS BALNEOTERAPIJOS IR PELOIDOTERAPIJOS INDIKACIJOS

Gydomosios procedūros efektyvios siekiant stiprinti sveikatą, išvengti ligų, taip pat sergant judėjimo ir atramos, virškinimo, periferinės nervų, kvėpavimo, endokrininės sistemos, širdies ir kraujagyslių sistemos (I–II st.), odos ligomis, esant medžiagų apykaitos sutrikimams, ginekologiniams ir urologiniams susirgimams.

BENDROSIOS BALNEOTERAPIJOS IR PELOIDOTERAPIJOS KONTRAINDIKACIJOS

Būklės, dėl kurių negalima taikyti balneologijos ir peloidoterapijos – tai ūminės visų ligų stadijos, širdies ir kraujagyslių sistemos ligos (sunkiai koreguojamas kraujospūdis, stenokardiniai skausmai, kai kurie ritmo ir laidumo sutrikimai, didesnis nei II laipsnio širdies nepakankamumas), aktyvūs infekciniai ar autoagresiniai procesai (tuberkuliozė, reumatas, sklerodermija), piktybiniai augliai, kraujo ligos, epilepsija, psichinės ligos, narkomanija, nėštumas ir maitinimas krūtimi.

Laukiame jūsų
Vienatipės dovanų kortelės

Vienatipes Druskininkų gydyklos dovanų korteles galite įsigyti tik vandens parko krautuvėlėje, esančioje šalia pagrindinio įėjimo, I aukšto hole.

Pagrindinės dovanų kortelių naudojimo taisyklės (galioja nuo 2022 m. rugsėjo 6 d.)

  1. Prekybos vietose vienatipės Druskininkų gydyklos dovanų kortelės (toliau – Kortelės) parduodamos pasirenkamos vertės nuo 10 € iki 150 €, kas 1 €.
  2. Kortelė galioja 12 (dvylika) mėnesių nuo įsigijimo dienos.
  3. Atsiskaityti už Korteles galima grynaisiais pinigais arba banko kortele.
  4. Kortele galima atsiskaityti: Druskininkų gydyklos kortele galima atsiskaityti už gydyklos procedūras.
  5. Viena Dovanų kortele galima atsiskaityti per vieną kartą iki pilno Kortelės likučio išnaudojimo. Jeigu įsigijamos paslaugos ir lieka pinigų likutis kortelėje, likutis nėra grąžinamas. Jeigu įsigijamų paslaugų suma viršija kortelės likutį, priemoka yra galima grynaisiais pinigais arba kortele.
  6. Kortelės nekeičiamos į pinigus ir negrąžinamos.
  7. Perkant dovanų korteles, PVM sąskaita-faktūra gali būti išrašoma esant Pirkėjo pageidavimui. Sąskaita Pirkėjui gali būti pateikiama nurodytu el. pašto adresu arba įteikiama prekybos vietoje pirkimo momentu.
  8. Įsigydamas Kortelę, Pirkėjas sutinka su Kortelės naudojimo sąlygomis ir taisyklėmis.

    Su išsamiomis Kortelių platinimo taisyklėmis ir sąlygomis galite susipažinti ČIA

MOKĖJIMO BŪDAI

Banko kortelėmis (Visa, Master Card) ir grynaisiais pinigais, tik eurais (EUR).

Druskininkų gydyklos kontaktai

Vilniaus al. 11
LT-66119 Druskininkai

Registratūra
Tel.: + 370 313 60508
Mob.: + 370 697 08000
Faks.: + 370 313 60509
El. p. info@gydykla.lt

Gydyklos vadovas
Kęstutis Ramanauskas
El.p. vadyba@gydykla.lt

Pardavimų vadybininkė
Justina Kadziauskienė
El.p. marketingas@gydykla.lt

Slaugos administratorė
Rūta Bieliauskienė
El.p. slauga@gydykla.lt

Druskininkų gydyklos darbo laikas
Registratūra  
I - IV 8.00 – 18.00
V - VI 8.00 – 20.00
VII 8.00 - 17.00 

   
Dovanų kuponAS

Išsirinkite kuponą, kurį galėsite panaudoti per 12 mėn.

Dovanų kuponas
vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla