Naktinis klubas AQUA
Naktinis klubas AQUA

Karšti vakarėliai, gera muzika ir įmantriausi patyrusių barmenų ruošiami kokteiliai – visa tai, ko reikia puikios dienos pabaigai ir nuotykių kupinos nakties pradžiai. Naktinės linksmybės klube laukia penktadieniais ir šeštadieniais.

NAKTINIO KLUBO DARBO LAIKAS
Darbo laikas
  • V - VI 23.00 - 04.00
Užsakymai

Tel. +37061030555

Naktinė programa

Kiekvieną klubo darbo dieną specialiai Jums paruošta skirtinga naktinė programa:
– gyvo garso koncertai;
– šokių kolektyvų pasirodymai:
– geriausi Lietuvos ir užsienio didžėjai;
– teminiai vakarėliai.

Klubas įmonės vakarėliui

Užsisakykite vietas šauniam vakarui arba išsinuomokite visą klubą įmonės vakarėliui ar kitai svarbiai progai.

Laukiame jūsų
MOKĖJIMO BŪDAI

Banko kortelėmis (Visa, Master Card) ir grynaisiais pinigais, tik eurais (EUR).

ATVYKSTANTIEMS TRAUKINIU AR AUTOBUSU

Traukiniu pasiekus vieną iš didžiųjų miestų (Vilnių arba Kauną), toliau kelionę į Druskininkus reikia tęsti tarpmiestiniu autobusu arba išsinuomavus automobilį. Iš Druskininkų miesto autobusų stoties pas mus rekomenduojame eiti pėsčiomis (~10-15 min.), vykti miesto autobusu arba taksi.

ATVYKSTANTIEMS LĖKTUVU

Artimiausi oro uostai yra Vilniuje (už 133 km) ir Kaune (už 144 km). Toliau kelionę į Druskininkus reikia tęsti tarpmiestiniu autobusu arba išsinuomavus automobilį. Iš Druskininkų miesto autobusų stoties pas mus rekomenduojame eiti pėsčiomis (~10-15 min.), vykti miesto autobusu arba taksi.

vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla

Nuo 2024 m. balandžio 8 d. iki birželio 30 d. Snow Arenoje vyks techninė profilaktika. Pasimatykime ant sniego liepos mėnesį!