PATOGUS IR JAUKUS VIEŠBUTIS TOBULAM JŪSŲ POILSIUI

Trijų žvaigždučių viešbutis sukurtas taip, kad jo svečiai galėtų jaustis patogiai ir laisvai, o viską, ko reikia tobulam poilsiui rastų net neišėję į lauką.

Vandens parko linksmybės, grožio ritualai, masažai ir SPA FLORES centro procedūros prisidės prie nuostabios savijautos ir palepins ne tik svečių kūną, bet ir praskaidrins mintis bei pakels nuotaiką. Ieškantys azartiškų pramogų ar naktinių nuotykių, juos atras laisvalaikio centre su boulingo, stalo teniso žaidimais arba naktiniame geros muzikos klube.

Laukiame jūsų
PASLAUGOS TEIKĖJAS

UAB “Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras AQUA” 

Tel. +370 313 52341
Faks. +370 313 52336
El. p. admin@aquapark.lt                          Vilniaus al. 13-1, LT-66119 Druskininkai
Įmonės kodas: 300076944
PVM mokėtojo kodas: LT100001786717
Įmonės registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras.         Jeigu turite nusiskundimų, prašome rašyti mums admin@aquapark.lt, mes Jums atsakysime išsiaiškinę visas skundo aplinkybes per 14 dienų. Nepavykus ginčo su mumis išspręsti taikiai, prašymą /skundą dėl mūsų interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el.p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, interneto svetainė www.vvtat.lt) arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/. 

VAKARIENĖ

Viešbutyje galima užsisakyti vakarienę.

Vakarienės kaina 1 asm.: 18 € (18+ m.), 12 € (3-17 m.), 0 € (0-2 m.).

Jeigu susirenka į vakarienę 20 ir daugiau asmenų, ji patiekiama švediško stalo principu. Jeigu susirenka iki 20 asmenų, ji patiekiama porcijomis.

ATVYKSTANTIEMS TRAUKINIU AR AUTOBUSU

Traukiniu pasiekus vieną iš didžiųjų miestų (Vilnių arba Kauną), toliau kelionę į Druskininkus reikia tęsti tarpmiestiniu autobusu arba išsinuomavus automobilį. Iš Druskininkų miesto autobusų stoties pas mus rekomenduojame eiti pėsčiomis (~10-15 min.), vykti miesto autobusu arba taksi.

ATVYKSTANTIEMS LĖKTUVU

Artimiausi oro uostai yra Vilniuje (už 133 km) ir Kaune (už 144 km). Toliau kelionę į Druskininkus reikia tęsti tarpmiestiniu autobusu arba išsinuomavus automobilį. Iš Druskininkų miesto autobusų stoties pas mus rekomenduojame eiti pėsčiomis (~10-15 min.), vykti miesto autobusu arba taksi.

ATVYKSTANTIEMS AUTOMOBILIU

Atvykstantys automobiliu mus rasite miesto centre adresu Vilniaus al. 13-1, Druskininkai. Įvažiavimas į požeminę automobilių stovėjimo aikštelę iš Maironio gatvės. Viešbučių AQUA ir FLORES svečiams automobilių stovėjimas nemokamas. Viešbučio FLORES apartamentų svečiams automobilį galima pasistatyti kitoje aikštelėje prie viešbučio pastato, dėl patekimo į ją Jus informuos registratūra. Apartamentų centro svečiams automobilį galima parkuoti šalia apartamentų pastato, detalesnę informaciją Jums suteiks registratūra.

Aikštelių žemėlapis

GPS koordinatės: 54.023052, 23.973738

TAKSI, AUTO NUOMA

Lietuvoje taksi ir automobilių nuomos paslaugas teikia daugybė įmonių, informacijos apie jas rasite internete. Jeigu turite konkretų prašymą, galite kreiptis į mūsų viešbučio registratūrą tel. +370 697 08001.

MOKĖJIMO BŪDAI

Banko kortelėmis (Visa, Master Card) ir grynaisiais pinigais, tik eurais (EUR).

ATVYKIMO IR IŠVYKIMO LAIKAS

Atvykimas į viešbutį nuo 14.00 val., išvykimas iki 12.00 val.

Jeigu renkatės pasiūlymus su įskaičiuotomis vandens parko pramogomis, juo galite naudotis gyvenimo pas mus metu jo darbo laiku. Darbo dienomis nuo 10 iki 12 val. vandens pramogų erdvėje galite plaukioti, pajusti masažines sroves arba palįsti po kaskadomis didžiajame baseine, plaukti pasroviui sraunioje upėje, pasikaitinti pirtyse Karakum ir Oazė“. Veikiant visam parkui, galite naudotis visomis jo paslaugomis.

SVEČIAMS SU VAIKAIS IR KŪDIKIAIS

Svečiai atvykstantys su vaikais ir kūdikiais į viešbučius, rezervuodami kambarį turi nurodyti ar jiems bus reikalinga pristatoma papildoma lova ar kūdikių lovelė. Viešbučio registratūroje yra galimybė išnuomoti chalatą vaikui viešnagės laikotarpiui.

RIBOTOS JUDĖSENOS SVEČIAMS

UAB “Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras AQUA” yra pritaikytas judėjimo negalią turintiems asmenims. Iš požeminės automobilių stovėjimo aikštelės galima pakilti spec. liftu su neįgaliojo vežimėliu.

Specialūs viešbučių kambariai yra pasiekiami arba tiesiai iš vandens parko holo 1 aukšte, arba į juos pakylama liftu. Kambariuose esantys vonios kambariai yra pritaikyti judėjimo negalią turintiems asmenims: platesnės durys, žemiau esančios kriauklės ir turėklai prie tualetų/dušų.

GYVŪNAI

Atsiprašome, bet gyvūnų nepriimame. 

Rezervacija

Peržiūrėkite kambarius ir kainas, pasinaudokite specialiais pasiūlymais

Rezervacija
vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla