TROPIKŲ KARŠTIS IR VILIOJANČIOS VANDENS PARKO PRAMOGOS

Nemuno pakrantės kaimynystėje įsikūręs vandens parkas nepalieka abejingų. Ištisus metus Jūsų laukia tropinis karštis, vaiskaus žydrumo baseinai, palmių paunksmės ir nesibaigiančios pramogos: sūpuokitės jūros bangų baseine, plaukite pasroviui ar prieš srovę sraunioje upėje, nugalėkite visas baimes įspūdinguose čiuožimo kalneliuose, sušildykite kūną ir sielą kaitriose pirtyse ir įsisukite į nesibaigiančių linksmybių sūkurį.

30 000 kv. m. ploto Druskininkų vandens parke sau tinkamiausią poilsį ir pramogas atras kiekvienas: linksmos draugų kompanijos šėls vandens pramogų erdvėje, gerai nusiteikusios šeimos džiaugsis nuotykių kupina vaikų zona, o romantikos ir atsipalaidavimo ieškančios poros bei vienišiai lepinsis tik suaugusiems skirta 19 pirčių erdve.

O DAR VANDENS PARKE JŪSŲ LAUKIA...

NUSILEIDIMO KALNELIAI

Beveik dangų siekiantis bokštas su vingiuotais, atvirais ir uždarais nusileidimo kalneliais sužavės ekstremalių nuotykių gerbėjus. Viens, du, trys ir... čiuožiam! Greitis, adrenalinas, šiek tiek malonios baimės ir labai daug vandens pursluose skambančio juoko.

Nusileidimo kalneliai
SMAGIAUSIOS PRAMOGOS VANDENS PARKO BASEINUOSE
Tropinis +30 laipsnių karštis, kupolą siekiančios palmės, žydras baseinų vanduo, 19 pirčių, įrengtų pagal įvairių pasaulio šalių tradicijas – visa tai tarsi pasakiška atostogų diena už tūkstančių kilometrų…

PIRČIŲ ERDVĖ

Kaitinantys malonumai ir visapusiškas poilsis laukia tik suaugusiems skirtoje pirčių erdvėje. Išbandykite 19 skirtingų, sausų ir garinių pirčių, palepinkite kūną specialiomis, patyrusių pirtininkų   rekomenduojamomis pirčių programomis, atsigaivinkite erdviame baseine įsikūrusiame bare,  pailsėkite snūduriuodami ant šildomų gultų ir įkvėpkite gaivaus oro lauke esančiose, garuojančiose burbulinėse voniose.

Pirčių erdvė
19 pirčių erdvė, įrengta pagal skirtingų pasaulio šalių tradicijas
Laukiame jūsų
Darbo laikas

Druskininkų vandens parko darbo laikas nuo 2024.07.01 iki 2024.08.31  
I-IV 10.00 - 22.00
V-VI 10.00 - 23.00
VII 10.00 - 22.00

Kur įsigyti bilietus

Bilietus vandens pramogoms įsigysite atvykę į Druskininkų vandens parką, čia esančiose kasose. Bilietai iš anksto nėra rezervuojami.

Jeigu norite padovanoti nepamirštamus įspūdžius ir apsilankymą Druskininkų vandens parke, dovanų kuponus rekomenduojamiems bilietams įsigysite čia

Paslaugos teikėjas: UAB “Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras AQUA” 

Tel. +370 313 52341
Faks. +370 313 52336
El. p. admin@aquapark.lt                          Vilniaus al. 13-1, LT-66119 Druskininkai
Įmonės kodas: 300076944
PVM mokėtojo kodas: LT100001786717
Įmonės registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras.         Jeigu turite nusiskundimų, prašome rašyti mums admin@aquapark.lt, mes Jums atsakysime išsiaiškinę visas skundo aplinkybes per 14 dienų. Nepavykus ginčo su mumis išspręsti taikiai, prašymą /skundą dėl mūsų interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el.p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, interneto svetainė www.vvtat.lt) arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/. 

Mokėjimo būdai

Banko kortelėmis (Visa, Master Card) ir grynaisiais pinigais, tik eurais (EUR).

Svečiams su kūdikiais ir vaikais

Vandens parko lankytojai, atvykę su kūdikių vežimėliais, juos privalo palikti prie vandens parko kasų. Į vandens pramogų erdvę galima įsinešti tiek savo gultuką kūdikiui, tiek išsinuomoti jį nuomos punkte. Vandens pramogų erdvės II aukšte yra poilsio kambarys, kur kūdikį galite pamaitinti. Vaikams iki 3 metų privalu dėvėti specialias sauskelnes, pritaikytas maudynėms vandenyje – jas įsigyti galite nuomos punkte. Vandens parke draudžiama palikti vaikus iki 14 m. vienus be priežiūros. Vaikų erdvėje yra teikiamos mokamos vaikų priežiūros paslaugos 5-13 m. vaikams.

Iš požeminės aikštelės pakilti į viršų yra laiptai. Jeigu turite vaikišką vežimėlį galima pakilti keltuvu (keltuvas yra jautrus oro sąlygoms, jis gali ir neveikti). Jeigu keltuvas neveikia, rekomenduojame:
- tėvams su vežimėliais palikti vežimėlius automobilyje, nes į patį vandens parką (ten, kur šlapia) su vežimėliu važiuoti negalima, jis paliekamas prie kasų;
- vaikučius galite atsinešti nešyklėse arba ant rankų:
- jeigu vežimėlis Jums būtinas, su juo galima išvažiuoti iš požeminės, pasukti link lynų keltuvo ir tuomet jau Vilniaus alėja atvažiuoti per pagrindinį mūsų įėjimą.

Ribotos judėsenos svečiams

UAB “Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras AQUA” yra pritaikytas judėjimo negalią turintiems asmenims.

Iš vandens parko holo vandens parko lankytojas liftu (esančiu prie vandens parko kasų) leidžiasi į persirengimo kabinų ir daiktų saugojimo spintelių erdvę. Persirengęs lankytojas pro dušus keliauja į vandens parko erdvę, kurioje specialios kėdės pagalba yra nuleidžiamas į didįjį baseiną. Jeigu pilnametystės sulaukęs neįgalusis pageidauja pasinaudoti pirtimis, esančiomis pirčių erdvėje, tuomet jis grįžta į liftą prie vandens parko kasų ir, lydimas pirtininkų, patenka į pirčių erdvę.

Iš požeminės aikštelės patekti pas mus galima keltuvu (keltuvas yra jautrus oro sąlygoms, jis gali ir neveikti). Jeigu keltuvas neveikia, rekomenduojame skambinti tel. +370 614 56645, +370 620 51503 ir su mūsų darbuotojų pagalba būsite palydėti per tarnybines duris į vandens parką tiesiai iš požeminės aikštelės.

Neįgaliajam vežimėlyje patekti į pastatą ir pasistatyti automobilį galima:
- prieš lynų keltuvą, Maironio gatvėje yra įrengta automobilių stovėjimo aikštelė neįgaliesiems. Joje galite pasistatyti automobilį ir Vilniaus alėja atvažiuoti pas mus;
- jeigu norite atvažiuoti arčiau, galima privažiuoti iki pat mūsų įėjimo su automobiliu su įjungta avarine signalizacija, išleisti neįgalų keleivį, bet būtina išvažiuoti - stovėti prie pagrindinio įėjimo griežtai draudžiama;
- dar viena galimybė - iš T. Kosciuškos gatvės (šalia "Reginos" viešbučio, iš dešinės pusės) įvažiuoti į automobilių stovėjimo aikštelę ir joje pasistatyti automobilį. Iš aikštelės asfaltu pateksite į Vilniaus alėją ir ja į mūsų pastatą.

Administracijos kontaktai

VANDENS PARKO kasų informacija

Tel. +370 313 52338
Faks. +370 313 52336
El. p. info@aquapark.lt
Dėl paliktų / pamestų daiktų vandens parke kreiptis tel. +370 313 52338

Klientų aptarnavimo skyriaus vadovė

Inga Salickienė
El. p. inga@aquapark.lt

DOVANŲ KUPONAS

Išsirinkite kuponą, kurį galėsite panaudoti bet kuriame AQUA padalinyje per 12 mėn.

Dovanų kuponas
vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla