Sporto klubas AQUA GYM
Jaukus sporto klubas

Erdvus sporto klubas, kuriame laukiami viešbučių svečiai, Druskininkų gyventojai ir miesto svečiai. Kokybiška sporto įranga, jėgos ir kardio treniruokliais aprūpintame klube lankosi ir profesionalūs sportininkai, ir savo sveikata besirūpinantys, kūną sustiprinti siekiantys mėgėjai.

Informacija
Darbo laikas
  • I - VII 8:00 - 22:00 (paskutinis įėjimas 21.00)
Informacija teikiama

Tel. +370 618 02627

Abonementai

AQUA GYM sporto klubo abonementas – puiki išeitis tiems, kurie nusprendė pakeisti savo gyvenimo būdą.

TRENIRUOKLIAI (2 VAL.)
Laikotarpis Kaina
1 kartas 7 €
10 kartų - 3 mėn. 41 €
1 mėn. 41 €
3 mėn. 89 €
TRENIRUOKLIAI (2 VAL.) MOKSLEIVIAMS (14 - 17 M.)
Laikotarpis Kaina
1 kartas 5 €
10 kartų per 3 mėn. 23 €
1 mėn. 23 €
3 mėn. 51 €
Laukiame jūsų
MOKĖJIMO BŪDAI

Banko kortelėmis (Visa, Master Card) ir grynaisiais pinigais, tik eurais (EUR).

ATVYKSTANTIEMS TRAUKINIU AR AUTOBUSU

Traukiniu pasiekus vieną iš didžiųjų miestų (Vilnių arba Kauną), toliau kelionę į Druskininkus reikia tęsti tarpmiestiniu autobusu arba išsinuomavus automobilį. Iš Druskininkų miesto autobusų stoties pas mus rekomenduojame eiti pėsčiomis (~10-15 min.), vykti miesto autobusu arba taksi.

ATVYKSTANTIEMS LĖKTUVU

Artimiausi oro uostai yra Vilniuje (už 133 km) ir Kaune (už 144 km). Toliau kelionę į Druskininkus reikia tęsti tarpmiestiniu autobusu arba išsinuomavus automobilį. Iš Druskininkų miesto autobusų stoties pas mus rekomenduojame eiti pėsčiomis (~10-15 min.), vykti miesto autobusu arba taksi.

vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla