Palaiminga ramybė poilsio zonoje, treniruokliai po vandeniu, vandens kaskados ir kriokliai, šeimai pritaikytos pirtys ir kitos malonios pramogos, sukurtos didžiausiam Jūsų malonumui, atsipalaidavimui ir gerai savijautai.
Poilsio erdvė

Tarp smagių vandens pramogų gera valandėlei atsikvėpti jaukiose poilsio zonose. Patogūs gultai pailsins pavargusį kūną, o rami muzika ir vandens čiurlenimas nuramins besiblaškančias mintis.

Kaskados ir kriokliai

Pajuskite vandens galią šniokšiančiuose kriokliuose ir kaskadose. Gaivus ir veiksmingas stiprių srovių masažas puikiai tinka sprando ir pečių sritims, išjudina įtemptus raumenis, padeda palaikyti gerą fizinę formą.

PIRTYS

Dvi erdvios pirtys Oazė (garinė) ir Karakum (sauna) laukia karščio ieškančių vandens pramogų erdvės lankytojų. O mažieji lankytojai šiluma pasilepinti gali specialiai vaikams skirtoje vaikų erdvės pirtyje.

TRENIRUOKLIAI IR DVIRAČIAI VANDENYJE

Sportas vandenyje turi ypatingą poveikį žmogaus organizmui, todėl būtinai išbandykite treniruoklius ir dviračius. Judesiai vandenyje pareikalauja daugiau jėgų, tačiau šiltas vanduo gerina kraujotaką, raumenų tonusą, mažina sąnarių apkrovimą ir skausmą. Treniruokliams registruokitės Vaikų erdvėje.

DOVANŲ KUPONAS

Išsirinkite kuponą, kurį galėsite panaudoti bet kuriame AQUA padalinyje per 12 mėn.

Dovanų kuponas
vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla

K. Dineikos sveikatingumo parko kaskadų ir pirties kompleksas laukia Jūsų ketvirtadieniais-sekmadieniais nuo 12 val. iki 20 val. Daugiau informacijos