Pramogos ir poilsis suaugusiems

Suaugusius poilsiautojus kviečiame į tik jiems skirtas pramogas ir erdves. Vandens parko pirčių erdvėje nusimeskite kūną varžančius drabužius, išlaisvinkite save nuo rūpesčių ir pasilepinkite ypatingomis pramogomis bei pirčių programomis. Taip pat išbandykite individualias pirčių programas – patyrę pirtininkai rūpestingai atliks vertingą, jėgų ir sveikatos suteikiančią procedūrą – vanojimą, suteiks Jums kvapnaus šokolado, pievų medaus ar kitų kūno kaukių. Pasirinkite papildomą procedūrą, už kurią sumokėsite išeidami iš vandens parko.

Jeigu vykstate pas mus dėl Druskininkus garsinančio mineralinio vandens – Druskininkų gydykloje 9 žingsnius apimantis “Sveikatos ratas” kaip tik Jums! Kūną kaitinantys pirties garai, mineralinio vandens baseinai, įspūdingai ant Jūsų kūno atrodančios gydomojo purvo aplikacijos, druskos pirtis ir net 3 skirtingi dušai bei arbatos puodelis besigrožint gyvų augalų siena – tai, ko Jums reikia, atrandant Druskininkų gydomuosius šaltinius. Vienu metu ratu „sukasi“ maksimaliai 8 asmenys, taigi mėgstantiems pabėgimą nuo minios tai bus tikra ramybės oazė.

DOVANŲ KUPONAS

Išsirinkite kuponą, kurį galėsite panaudoti bet kuriame AQUA padalinyje per 12 mėn.

Dovanų kuponas
vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla

Nuo 2024 m. balandžio 8 d. iki birželio 30 d. Snow Arenoje vyks techninė profilaktika. Pasimatykime ant sniego liepos mėnesį!