Sveikatingumo kompleksas „Sveikatos ratas“

Mūsų sveikatingumo kompleksas “Sveikatos ratas” buvo sukurtas taip, kad užtikrintumėm kiekvieno lankytojo asmeninę erdvę – vienu metu vienoje patalpoje nebūtų daugiau kaip 8 asmenų, todėl prašome iš anksto registruotis. Šiandien įvairių šalių mokslininkai žmonių populiacijoje fiksuoja nemiegą, sapnuojamus košmarus, ir teigia, kad tai yra tiesioginė nerimo ir nežinios, socialinių kontaktų trūkumo išraiška. Mes norime saugiai, atsakingai ir mielai pasirūpinti Jūsų psichologine ir fizine sveikata, kad vėl jaustumėtės puikiai ir pamirštumėte visą pasaulį apėmusią pandemiją – mūsų komplekso didžiulės erdvės, poilsio zonos, profesionalūs darbuotojai Jums ir vėl leis džiaugtis gyvenimu. Pamirškime rūpesčius “Sveikatos rate”! Dovanų kuponus galite įsigyti ČIA

Pristatome unikalią sveikatingumo programą, kurioje žingsnis po žingsnio susipažinsite su geriausiomis Druskininkų kurorto gydomosiomis tradicijomis. Į sveikatingumo kompleksą sudėjome daugiau kaip 150 metų patirtį, mūsų pasididžiavimą – mineralinį vandenį ir gydomąjį purvą – mankštas, pirtis, gydomuosius dušus ir mūsų darbuotojų šiltus prisilietimus. Atsipalaiduokite ir leiskite mums Jumis pasirūpinti!

 1.  Garinė pirtis (10 min.)

 2.  Mankšta mineralinio vandens baseine arba vertikali vonia (20 min.)

 3.  Garinė arba sausa pirtis (15 min.)

 4.  Poilsis mineralinio vandens baseine (20 min.)

 5. Gydomojo purvo aplikacijos (15 min.)

 6. Gydomieji dušai: šarko, cirkuliacinis, kylantis dušas (20 min.)

 7. Druskos pirtis (20 min.)

 8. Kūno šveitimas (10 min.)

 9. Poilsis ir arbata (20 min.)

Pertraukose tarp procedūrų mėgaukitės poilsiu mineralinio vandens baseine su srovėmis, o po visų procedūrų atsipalaiduokite antrame aukšte įrengtoje poilsio erdvėje.

Sveikatingumo kompleksas „Sveikatos ratas“ (trukmė 2 val. 30 min.) – 33 €

Sveikatingumo kompleksas „Sveikatos ratas“ su 20 min. klasikiniu masažu (trukmė 3 val.) – 53 €

Papildomai galite įsigyti klasikinio masažo paslaugą pagal galiojančias Druskininkų gydyklos kainas.

Į sveikatingumo kompleksą "Sveikatos ratas" įleidžiami tik vyresni nei 16 metų asmenys.

Informacija

Vilniaus al. 11, LT-33119 Druskininkai

Tel. +370 313 60508, +370 697 08000

E.p. info@gydykla.lt, www.gydykla.lt

Darbo laikas
 • I - VI 8.00 - 20.00
 • VII 8.00 - 19.00
Dovanų kuponAS

Išsirinkite kuponą, kurį galėsite panaudoti per 12 mėn.

Dovanų kuponas
vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla

Nuo 2024 m. balandžio 8 d. iki birželio 30 d. Snow Arenoje vyks techninė profilaktika. Pasimatykime ant sniego liepos mėnesį!