Jau daug metų Druskininkų, kaip gydomojo kurorto simboliu, vadinama Druskininkų gydykla keičia savo veidą. Prieš kelerius metus buvo atnaujinta „Sveikatos rato“ zona, o prieš keletą dienų duris atvėrė iš pagrindų renovuotas vonių skyrius, kuriame vienu metu bus teikiamos net 26 sveikatinimo procedūros.

Druskininkų gydyklos vadovai ir personalas siekia, kad pacientai jaustųsi maksimaliai komfortiškai, besigydydami jaukioje aplinkoje.
Apie puikią dovaną druskininkiečiams ir kurorto svečiams – atnaujintą vonių skyrių – kalbamės su Druskininkų gydyklos vadovu Kęstučiu Ramanausku.

- Druskininkiečių ir miesto svečių pamėgtoje Druskininkų gydykloje pernai rudenį prasidėjo rekonstrukcijos darbai. Neseniai jie baigėsi, ir gydyklos rekonstruotas vonių skyrius jau veikia. Kokios procedūros atliekamos, kokias naujienas pristatote?
- Įvyko grandiozinė rekonstrukcija, pakeistas visas interjeras, visa įranga, taigi visas vonių skyrius atnaujintas „iš pagrindų“. Rekonstrukcija atlikta kokybiškai ir ilgaamžiškomis priemonėmis, todėl planuojame, kad bus ilgametė ir apie remontus bent 20 metų nereikės galvoti. Bet mūsų paslaugos, t.y. mineralinio vandens vonios, lieka tos pačios: mūsų lankytojų pamėgtos „Sveikatos“, „Grožio“, „Sūručio“ mineralinio vandens, vaistažolių, perlinė, pušų ekstrakto, terpentino, angliarūgštės, jodo-bromo, sūkurinės vonios, dviejų arba keturių kamerų (arba visoms keturioms galūnėms, arba tik rankoms, tik kojoms). Savaime suprantama, gydomojo purvo vonios taip pat yra. Tai, ką planavome, bet šiek tiek slėpėme, nes norėjome, kad klientams būtų staigmena – Himalajų druskos kambarys, kuriame specialus įrenginys sumala druską iki labai smulkių dalelių, kurios paskleidžiamos po visą procedūros patalpą, taip sukuriant druskos kasyklų mikroklimatą. Anksčiau druskos kambario neturėjome (tik „Sveikatos rate“ yra druskos pirtis), bet iš klientų girdėdavome nuolatinį jo pasiteiravimą, taigi dabar turėsime ir tikėsimės, kad kvėpavimo takų susirgimų bus mažiau, nes ši procedūra ypač naudinga, gydant įvarius kvėpavimo takų susirgimus. Beje, ne vonių skyriuje, bet taip pat labai rekomenduojame išbandyti ir elektrostimuliaciją „StimaWell“ aparatu.

- Minėjote, kad keitėsi vonių zonos interjeras?
- Vonių išdėstymo principas liko toks pats: iš ilgo koridoriaus patenki į konkrečiai jums skirtą vonios kambarį, jame paliekate savo drabužius ir gulatės į vonią. Po procedūros darbuotojas jums paduos rankšluostį nusisausinti. Pačios vonios gilesnės, platesnės ir komfortiškesnės, nei buvo anksčiau, jas pirkome iš jau Lietuvoje užsirekomendavusio Slovakijos MEDEXIM gamintojo. Vonių baltos spalvos estetika ir švara išryškėja tamsiose pilkose sienų ir medžio apdailos plytelėse, akį džiugina procedūros metu gulint vonioje, matomi didelio formato gamtos vaizdai atspausdinti ant stiklo. Pakėlus galvą, lubose galima suskaičiuoti 25 apvalius burbulų šviestuvus bei išvysti dekoratyvines rozetes, kurios puošia lubas daugybę metų, o dabar jų raštas tampa mūsų dekoratyviu simboliu, kuris interjere ir reklaminėje informacijoje bus matomas dažnai. Visą erdvę projektavo architektų studija „PONAMA“, tie patys, kurie 2019 m. sukūrė mums sveikatingumo komplekso „Sveikatos ratas“ erdves, jau pamėgtas mūsų klientų. Vonių skyriaus rekonstrukcija buvo numatyta 2020 m., bet pasaulį aukštyn kojom apvertusi koronaviruso pandemija ją mums „paslinko“ beveik ketveriems metams. Bet kuriuo atveju, šiuo metu labai džiaugiamės, kad ji pagaliau baigta ir pirmieji lankytojai jau teigiamai įvertino pasikeitimus.

- Kokios bus populiariausių gydomųjų procedūrų kainos?
- Mineralinio vandens vonios kainuos nuo 10 iki 13 eurų, povandeninis masažas ir gydomojo purvo vonia po 17 eurų, o purvo aplikacijos 15 eurų. Tiems, kurie norės pasikonsultuoti su gydytoju dėl tam tikrų procedūrų ar jų kurso, gydytojo konsultacija atsieis 10 eurų (senjorams, pateikusiems pensininko pažymėjimą arba pacientams, turintiems šeimos gydytojo siuntimą konsultacijai, mūsų fizinės medicinos gydytojo konsultacija nemokama). Apsilankymas naujajame druskos kambaryje (vienu metu galėsime priimti iki 6 asm.) kainuos 8 eurus.

- Su kokiais iššūkiais susidūrėte, atlikdami renovaciją?
- Planus koregavo pandemija, viską būtume užbaigę anksčiau. Taip pat susidūrėme su mineralinio vandens tiekimo kaprizais. Paaiškėjo, jog mineralinis vanduo, kuris tiekamas į mūsų gydyklą, labai „ėda“ vamzdynus, todėl teko imtis tam tikrų manevrų, kad vamzdynai, kuriais teka mineralinis vanduo, ilgiau tarnautų.

- Kuo dar planuojate nudžiuginti druskininkiečius ir kurorto svečius?
- Kuo kokybiškiau teikti paslaugas, kad 100 proc. klientų būtų patenkinti ir pajustų naudą savo sveikatai po mūsų darbuotojų atliktų procedūrų. Bet jeigu kalbėsime apie apčiuopiamus planus, tai ką tik iš Ispanijos mus pasiekė geriamojo vandens stotelės, kurias įrengsime savo lankytojams atsigerti vandens po procedūrų mūsų centro erdvėse. Iš klientams ne itin matomų, bet mums labai svarbių darbų – procedūrų rezervacijos ir apskaitos modulio integracija, kuri leistų labiau automatizuoti administratorių darbą ir eliminuoti klaidų tikimybę.


Įdomūs faktai apie atnaujintą vonių erdvę:
- 7 mineralinės vonios;
- 2 sūkurinės vonios;
- 6 purvo vonios;
- 2 povandeninio masažo vonios;
- 3 purvo aplikacijų kabinetai;
- 25 šviestuvai -burbulai;
- 200 litrų telpa mineralio vandens vonioje;
- 250 kg purvo telpa purvo vonioje;
- 6 darbuotojai vienu metu dirbs tik su pacientais/ lankytojais vonių skyriuje;
- 26 procedūros vienu metu gali būti suteiktos vonių skyruje.

Tel. rezervacijoms +370 313 60508

vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla