Nuo atostogų planavimo kartais norisi dar vienų atostogų. Ypač, jei į vieną savaitgalį norite sutalpinti 14 pramogų kūnui, sielai ir, žinoma, gomuriui. Vis dėlto Druskininkuose galite tai spėti ir nepavargti, nes viskas čia pasiekiama keliais šimtais žingsnių. Paruošėme jums detalų svajonių savaitgalio Druskininkuose planą ir net suskaičiavome žingsnius!

Penktadienis

20.00 Atvykstate į „Flores“ viešbutį Vilniaus alėjoje. Čia jus pasitinka tikra Balio salos dvasia. Kambariuose rasite bananų lapų ir nendrių kilimus, medžio ornamentais dekoruotus lovų galvūgalius, rankomis drožtus Balio šeimų dinastinius raižinius, žaluma užburiančiame žiemos sode – stebuklingas deivių ir dievų skulptūras. Vienintelis dalykas, kuris primins, kad nesate egzotiškoje Indonezijoje – jaukus Druskininkų senamiestis arba platus Nemuno vingis už lango.

Iki vakarienės – 688 žingsniai.

21.00  Vakarieniausite restorane „La Corona“ – tai nauja vieta, džiuginanti meile maistui ir dėmesiu lankytojams. Rekomenduojame išbandyti baltame vyne troškintas midijas arba tagliatelle makaronus su saulėje džiovintais pomidorais, kelmučiais ir juodosiomis alyvuogėmis. Puikus kulinarinis startas – puikiam savaitgaliui.

22.00 Atgal į viešbutį „Flores“ grįžkite jaukiai apšviestomis Druskininkų senamiesčio gatvelėmis. Pasivaikščiokite takais palei Druskininkų bažnyčią, M. K. Čiurlionio paminklą, Nemuną, pakvėpuokite ypatingu neigiamais jonais prisotintu Druskininkų oru.

Pasivaikščiojimas iki viešbučio – 2700 žingsnių.

23.00 Dabar jūsų jau laukia pėdas kutenantys natūralūs kilimai,  žemiškų spalvų marmuro vonios kambariai ir minkšti patalai. Patariame nenaktinėti, nes rytoj laukia ilga diena.

Nuo išpuošto vonios kambario iki lovos – tik 7 žingsniai.

Šeštadienis

9.00 Pasaulyje nėra geresnio žadintuvo nei viešbučio pusryčiai. Rinkitės lengvus ir daug energijos suteikiančius pusryčius, nes pirmasis pusdienis bus aktyvus.

Iki keltuvo – 112 žingsnių.

10.00 Nuo pat viešbučio iki Druskininkų „Snow arenos“ galima persikelti lyniniu keltuvu. Per kelias minutes išvysite jaukią Druskininkų panoramą, palei akis šmėžuos aukštų pušų viršūnės, o kelionę vainikuos platus ir įspūdingas Nemuno vingis.

Iki „Snow Arenos“ durų – 60 žingsnių.

10.10 „Snow Arena“ yra tikras žiemos pramogų mylėtojų rojus. Čia sniego užtenka visus metus. Net jei ir neplanavote šį savaitgalį slidinėti, čia galima išsinuomoti visą reikiamą aprangą ir slidinėjimo inventorių. Pertraukai puikiai tiks ledinis baras su gėrimais ir užkandžiais.

Iki keltuvo – 60 žingsnių.

12.40 Kelionėje keltuvu aukštyn pasigrožėjote Dzūkijos vaizdais, o dabar – pats metas asmenukei iš keltuvo!

12.50 Po aktyvių pramogų užsitarnavote čempioniškų pietų. Restorane „Aqua“ vienas geriausių Lietuvos virėjų Stanislav Kizenevič galės pasiūlyti pasiūlys pieninio veršiuko kepenėlių su moliūgų piurė ir smidrais, „angus“ jautieną arba „confit“ antienos šlauneles, ruoštas net 24 valandas.

Iki restorano „Aqua“ – 100 žingsnių.

13.50  Pagal restorano pavadinimą galėjote suprasti, kad atėjo metas aktyvioms, bet atpalaiduojančioms atrakcijoms vandens pramogų parke. Visus metus čia tvyro 30 laipsnių šiluma, kojas skalauja tikros bangos, veikia adrenaliną pumpuojantys nusileidimo kalneliai ir 22 pirtys, kuriose vyksta medaus, vantų ir kvapų procedūros. Tokia atostogų paletė dar niekada nebuvo taip arti!

17.50 Po tokių pramogų ir vandens šniokštimo jūsų viešbučio kambarys tapo tikra ramybės oaze. Keletas minučių prie veidrodžio, įrėminto į seną Balio medį, ir jūs pasiruošę gardžiai vakarienei. Eidami pro Druskininkus, neaplenkite gydyklų parko muzikinio fontano, kuris šiltuoju sezonu „šoka“ pagal Louis Armstrong “What A Wonderful World” arba kitą Jūsų užsakytą SMS žinute melodiją. Žiemą fontanas virsta kalėdinių eglučių podiumu.

Iki vakarienės – 1 375 žingsniai.

18.15  Sakoma, kad kiekvienas buvęs Druskininkuose, buvo ir „Sicilijoje“, tad šeštadienio vakarienę rinkitės čia. Nenustebkite, jei prireiks keletą minučių lukterėti laisvo staliuko – savaitgaliais šis restoranas sulaukia daugybės svečių. Ant grotelių kepta elniena čia tokios gera, kad ją reikia paragauti, jog patikėtumėte.

19.15 Kalorijos pačios nesusidegins, todėl grįždami į viešbutį užsukite į Vijūnėlės parką. Vakarais pušynai parke kvepia nuostabiai. Tačiau duokite sau pažadą čia grįžti balandį – tokiu metu čia žydi daugiau nei 220 tūkstančių narcizų.

Iki viešbučio per parką – 3 750 žingsnių.

19:45 Diena buvo išties intensyvi. Esate verti įspūdingo ritualo kūnui ir sielai.

20.00 „Flores SPA” centre masažus ir procedūras SPA darbuotojai atlieka ant išskirtinių vandens stalų, marmuro luitų ir tropikų lietaus plaunamų gultų. Rekomenduojame dvi valandas trunkantį kūno ritualą porai – „Malonumas dviems“. Moterims čia kūnas ištepamas šokoladu, o vyrams – jūrų dumbliais. Vėliau džiaugsitės masažu, mineraliniu vandeniu marmurinėse voniose ir ypatinga arbata su imbieru.

22.00 Lažinamės, kad po tokios intensyvios dienos ir atpalaiduojančio jos finalo prieš miegą įveiksite tik vieną mėgstamiausios knygos puslapį.

Sekmadienis

9.00 Jei vakar kažko nespėjote paragauti iš plataus pusryčių meniu – šiandien paskutinė proga tai padaryti. Tik neapsisunkinkite, nes kūnui tuoj įteiksite žymiai geresnę dovaną.

Iki gydyklos – 70 žingsnių.

10.00 Šalia jūsų viešbučio – Druskininkų gydykla. Darbuotojai juokaudami šią įstaigą vadina sveikatos fabriku. Vis dėlto, dabar puikus metas kelioms valandoms pasimėgauti purvo voniomis, povandeniniu masažu, išgerti tikro Druskininkų mineralinio vandens ir patirti stingdančią krioterapiją.

Iki restorano – 1000 žingsnių.

14.00 Paskutinę viešnagės dieną paragaukite dzūkiškų patiekalų ir ypatingo gėrimo, kuriuo garsėja lietuviškų patiekalų restoranas „Forto Dvaras“, įsikūręs Druskonio ežero pakrantėje. Pradėkite nuo tradicinės kreminės grybų sriubos iš aplinkiniuose miškuose surinktų grybų, patiekiamos ruginių miltų duonos kubilėlyje. Ką rinksitės antrajam patiekalui? Siūlome nuspręsti vietoje.

Iki K. Dineikos parko – 1 200 žingsnių.

15.00 Tikimės, kad didelių sekmadienio planų namuose neturite. Po sočių pietų pasivaikščiodami palei Druskonį bei grožėdamiesi gulbėmis, netrukus pasieksite K. Dineikos sveikatingumo parką. Šiltuoju metų laiku čia galima džiaugtis saulės voniomis ir vandens kaskadomis. Parke atpalaiduojančius ir gydančius kvapus skleidžia rožynai, chromoterapijos gėlynai ir kadagiai. Dvasinį atsipalaidavimą galite pasiekti specialiose jogos ir meditacijos terasose, kurias pasiekia Ratnyčėlės čiurlenimas.

15.40 Jei dar turite jėgų, grįždami namo būtinai užsukite į Merkinės miestelį. Čia būtina suskaičiuoti visus Merkinės piliakalnio laiptus bei išvysti susiraizgiusį Nemuną ir Merkį.

vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla