Druskininkų vandens parkas šiais metais ir vėl rengia akciją vaikų globos įstaigose (namuose/šeimynose) gyvenantiems vaikams "Vaikystės parkas" ir kviečia juos kartu su lydinčiais asmenimis atvykti į Druskininkus.
KADA? Gegužės 29 - birželio 2 d., dirbame nuo 12 val. iki 22 val.
KUR? Į Druskininkų vandens parko vandens pramogų erdvę 3 valandų pramogoms.
KIEK? Atvežamų vaikų skaičius nėra ribojamas, lydinčiųjų ribojamas: 15-ai vaikų 2 lydintys įleidžiami nemokamai*. Lydintys asmenys yra atsakingi už vaikus, jie į pirčių erdvę patekti negali.
KAIP? Reikia turėti maudymosi kostiumus, šlepetes, rankšluosčius. Tam tikrą kiekį liemenių galime duoti, tačiau jų skaičius yra ribotas.
KĄ PADARYTI PRIEŠ ATVYKSTANT? Būtina užsiregistruoti el.p. kasa@akvapark.lt ir atsispausdinti ant įstaigos oficialaus blanko vaikų bei juos lydinčių sąrašą, kurį pateiksite vandens parko kasose. Registracija vykdoma, kad būtų galima suderinti atvykstančių grupių laikus.
KĄ DARYTI ATVYKUS? Vienam lydinčiam prieiti prie kasų, pateikti sąrašą, pasiimti elektronines apyrankes ir jas išdalinti vaikams.
*esant ypač mažiems vaikams grupėje ar turintiems spec. poreikių, lydinčiųjų gali būti įleidžiama ir daugiau.
vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla

Nuo 2024 m. balandžio 8 d. iki birželio 30 d. Snow Arenoje vyks techninė profilaktika. Pasimatykime ant sniego liepos mėnesį!