Vasario 14-ąją Druskininkų vandens parkas sulaukė 6 mln. lankytojos, ja tapo iš Lentvario su šeima atvykusi Valentina Banuševič

Šiemetę vasario 14-ąją iš Lentvario su anūkėle Miroslava atvykę Valentina ir Franz Banuševič prisimins ilgai. Šv. Valentino dieną Druskininkų vandens parke įsigijusi 3 valandų bilietą vandens pramogoms, Valentina tapo jubiliejine – 6 000 000 – šio parko lankytoja.

„Šiandien yra Valentino diena, o aš esu Valentina. Todėl ir pasidovanojau sau, vyrui ir anūkėlei dovaną – kelių dienų išvyką į Druskininkus. Šiame kurorte apsilankome dukart per metus. Šįkart norėjome nudžiuginti anūkėlę, todėl nusprendėme apsilankyti ir Vandens parke. Tikrai nesitikėjome, kad mūsų čia lauks tokia staigmena. Ir iš viso pirmą kartą gyvenime mums taip nusišypsojo sėkmė!“, – įspūdžiais dalijosi per Šv. Valentino dieną 6 milijonine Druskininkų vandens parko lankytoja tapusi ponia Valentina.

67-erių Valentina ir jos 70-ies vyras Franz – labai pozityvi ir aktyvų gyvenimo būdą praktikuojanti šeima. Jie pasakojo, kad kas antrą dieną važiuoja sportuoti į Vilnių, lankosi sporto klube. Su jais nemažai laiko praleidžia ir mažoji Miroslava, kurios tėtis dirba kultūros centre, o mama – mokytoja. Kol anūkėlės tėveliai dirba, seneliai mielai ja rūpinasi.

Pirmąjį milijonąjį lankytoją vandens parkas sveikino 2009 m. birželio 26 d., antrąjį – 2012 m. rugsėjo 6 d., trečiąjį – 2015 m. vasario 6 d., ketvirtąjį – 2017 m. liepos 15 d., penktąjį – 2019 m. spalio 26 d. „Karantinai ir uždarymas ilgiems periodams lėmė, kad 6 mln. lankytojo laukėme ilgiau nei trejus metus, bet ši graži šventė mums primena – gyventi ir džiaugtis reikia šia diena, tą ir darome sveikindami ponią Valentiną“ – įteikdama gėlės sakė personalo ir klientų aptarnavimo skyriaus vadovė Inga Salickienė. Ji juokavo, kad net geriausias režisierius negalėtų sugalvoti tokio sutapimo – Šv. Valentino dieną sveikinome Valentiną, kuri, beje, išgirdusi fanfaras ir pagalvojo, kad jos skamba dėl jos vardo. „Turėjome ją nuvilti, nes mūsų lankytojai yra anonimai ir mes nežinome jų vardų, todėl tai - šimtaprocentinis atsitiktinis sutapimas, kuriuo sunku net patiems patikėti“, - teigė Inga Salickienė.

2006 m. tapęs Druskininkų kurorto simboliu ir vienu iš kertinių atgimstančio miesto akmenų, vandens parkas  išaugo į centrą AQUA, kuriame po vienu stogu ne tik du viešbučiai AQUA ir FLORES, senąsias sveikatinimo ir kurortinio gydymo tradicijas puoselėjanti Druskininkų gydykla, SPA centrai, bet ir boulingas, naktinis ir sporto klubai, restoranas-picerija. Pernai metais centro AQUA dalimi tapo ir žiemos pramogų kompleksas – „Snow Arena“. Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centrui AQUA vadovaujantis Edmundas Antanaitis: „Džiugu, kad lankytojus ir procedūras skaičiuojame milijonais, o nakvynes – šimtais tūkstančių. Esame mylimi ir vertinami savo svečių, o tai didžiausia paskata stengtis dėl jų“.

Jubiliejinė vandens parko lankytoja V. Banuševič galės mėgautis nuostabiu savaitgaliu centre AQUA ir išbandyti „Snow Arenos“ paslaugas. Centro AQUA direktoriaus pavaduotoja Rasa Česnulienė, įteikdama 6 mln. lankytojo statusą liudijantį dokumentą, akcentavo, kad jubiliejinės lankytojos laukia pramogų ir poilsio savaitgalis egzotiškame keturių žvaigždučių viešbutyje FLORES, pramogos vandens parke ir 19-ies pirčių erdvėje, sveikatinimo procedūros Druskininkų gydykloje, slidinėjimas „Snow Arenoje“ bei saldus konditerių iškeptas tortas, kuriuo itin džiaugėsi p. Valentinos anūkėlė Miroslava.

vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla

Nuo 2024 m. balandžio 8 d. iki birželio 30 d. Snow Arenoje vyks techninė profilaktika. Pasimatykime ant sniego liepos mėnesį!