Darbostogos

Darbas + atostogos egzotiškoje AQUA centro aplinkoje! Rezervuokite darbostogas per booking.akvapark.lt su nuolaidos kodu "Darbostogos"

Apgyvendinimui ir savo darbo vietai rinkitės patogų 3-jų žvaigždučių AQUA viešbutį arba stilingą 4-ių žvaigždučių FLORES SPA.

Kiekviename viešbučio kambaryje yra patogus stalas Jūsų kompiuteriui, veikia Wi-Fi ryšys. Jūsų poilsiui bei pramogoms po darbo valandų Jūsų lauks vandens pramogos, pirčių karštis, procedūros gydykloje. Visos vietos sujungtos su kitomis centro AQUA dalimis, todėl vaikštinėti visur galite su chalatu, nesirūpindami lauko apranga.

Pasirinkusiems pas mus "darbostogauti" nuo sekmadienio iki ketvirtadienio iki gruodžio 16 d. taikome 5 % (2 ir 3 nakvynėms) ir 10 % (4 nakvynėms) nuolaidas ypatingam AQUA pasiūlymui su gydymo programa ir ypatingam FLORES pasiūlymui. Nuolaidos automatiškai bus pritaikytos užsisakant pasiūlymus nuo spalio 20 d. booking.akvapark.lt svetainėje ir langelyje "Nuolaidos kodas" suvedant žodį "Darbostogos". Nuolaidos negalioja švenčių dienomis 11 01 ir 11 02 ir iki spalio 19 d. imtinai atliktiems užsakymams per booking.akvapark.lt.

Pasimatykime Druskininkuose ne tik ilsintis, bet ir dirbant!

vandens parkas dovanu kupono dekorasornamentasaqua ico smallmandaliukasmaistas ir pramogos viesbuciai kaip atvykti ikona sale-card-bottom-aqua sale-card-top-aqua snow arena gydykla